Szybki kontakt:

Instytut Ochrony Roślin
- Państwowy Instytut Badawczy
Terenowa Stacja Doświadczalna
w Białymstoku

ul. Chełmońskiego 22
15-195 Białystok
tel. +48 85 678 54 70
fax/tel. +48 85 675 34 19

e-mail: laboratorium@ior.bialystok.pl

Strony pokrewne

Pracownicy

Kierownik Terenowej Stacji Doświadczalnej IOR - PIB w Białymstoku
Prof. dr hab. Bożena Łozowicka
tel. +48 85 678 54 74
fax/tel. +48 85 675 34 19
B.Lozowicka@iorpib.poznan.pl

Laboratorium Badania Bezpieczeństwa Żywności i Pasz (LBBZP)

Dr hab. Piotr Kaczyński, prof. IOR-PIB, Kierownik Laboratorium
tel. +48 85 678 54 72
fax/tel. +48 85 675 34 19
P.Kaczynski@iorpib.poznan.pl

Dr Magdalena Jankowska - adiunkt
tel. +48 85 678 54 72
M.Maslowska@iorpib.poznan.pl

Dr Ewa Rutkowska - główny specjalista, Kierownik ds. Jakości
tel. +48 85 678 54 77
E.Rutkowska@iorpib.poznan.pl

Dr Izabela Hrynko - asystent, Kierownik ds. Technicznych
tel. +48 85 678 54 76
I.Hrynko@iorpib.poznan.pl

Mgr Julia Rusiłowska - inżynier
tel. +48 85 678 54 75
J.Szabunko@iorpib.poznan.pl

Mgr Aleksandra Pietraszko - inżynier
tel. +48 85 678 54 75
A.Chlosta@iorpib.poznan.pl

Mgr Marta Czerwińska - inżynier
tel. +48 85 678 54 76
M.Czerwinska@iorpib.poznan.pl

Mgr Katarzyna Kruk - inżynier
tel. +48 85 678 54 76
K.Kruk@iorpib.poznan.pl

Mgr Olga Nowakowska - inżynier
tel. +48 85 678 54 77
O.Nowakowska@iorpib.poznan.pl

Mgr Justyna Werpechowska - inżynier
tel. +48 85 678 54 77
J.Werpechowska@iorpib.poznan.pl

Laboratorium Ochrony Roślin (LOR)
tel. +48 85 678 54 71

Mgr inż. Rafał Konecki - główny specjalista
R.Konecki@iorpib.poznan.pl

Mgr Piotr Iwaniuk - asystent
P.Iwaniuk@iorpib.poznan.pl

Mgr Rafał Wiśniewski - inżynier
R.Wisniewski@iorpib.poznan.pl